WEEKEND PORAŻEK.

Seniorzy zmierzyli się w niedzielę w derbach Powiatu Słubickiego z rezerwami Spójni Ośno Lubuskie. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Ośna 3 - 1. Jedyna bramka dla Zorzy padła po samobójczym trafieniu zawodnika Spójni.

Zorza wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Białas - Andrzej Nowakowski, Łukasz Kamiński, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz (83' Paweł Jankowski), Maciej Chmielewski, Wojciech Rożnowski, Marcin Bulcewicz (88' Patryk Szykanowski), Łukasz Skowronek (55' Andrzej Kuśmierek), Patryk Rożnowski (46' Szymon Prędki) i Mateusz Zachariasz (46' Damian Klonowski).

Zespół juniora młodszego podejmował zespół Błękitnych Dobiegniew. Mecz zakończył się wygraną gości 5 - 1. Honorowe trafienie było udziałem Jakuba Śliwińskiego.

Skład juniorów: Dawid Gzowski - Bartosz Oczyński, Michał Zieliński, Maciej Babiarz (60' Szymon Żukrowski), Ernest Bernacki, Michał Lasek, Jakub Krynicki, Patryk Rożnowski (40' Patryk Zięba), Karolina Lach, Jakub Chmielewski i Jakub Śliwiński.

Zespół młodzika swój mecz rozegrał w Gorzowie Wlkp. z zespołem PUKS Maksymilian. Gospodarze zwyciężyli bardzo wysoko, bo aż 16 - 0.

Skład naszego zespołu: Marek Ratajczak - Patryk Dylewski, Wiktor Kołodziński, Arkadiusz Kuśmierek, Bartosz Parzyszek, Kacper Możdżonek, Kacper Peters, Daniel Zator, Kacper Gumienny. Ponadto zagrali: Wojciech Jędrzejewski, Klaudiusz Hańbicki, Bartosz Bilot, Jakub Oczyński, Jakub Maj, Malwina Wiewiórska, Julian Murmyło, Cyprian Krasucki i Marcel Czaja.

Drużyna juniorów młodszych w sobotę o godz. 11.00 zmierzy się na boisku przy ul. Radowskiej z drużyną Błękitnych Dobiegniew, natomiast młodziki również w sobotę tyle że o godz. 12.00 zmierzy się na wyjeździe z drużyną PUKS Maksymilian Gorzów Wlkp.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!