PORAŻKA ZE ZNICZEM W XVI KOLEJCE.

Niestety nie udało się wygrać pierwszego meczu w rundzie wiosennej przed własną publicznością. Mocno osłabiona drużyna prowadzona przez trenera Wojciecha Chciuka nie sprostała drużynie Znicza Trzemeszno Lubuskie, która wygrała 2 - 0.

Ambitnie grający piłkarze Zorzy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, niestety bramkarz gości był w dniu dzisiejszym bardzo dobrze dysponowany i pewnie radził sobie między słupkami. Goście w dniu dzisiejszym zagrali przede wszystkim mądrze w obronie. Wykorzystali dwa spośród kilku naszych błędów w obronie i zasłużenie wygrali.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Kacper Dąbrowski, Łukasz Kamiński, Maciej Chmielewski, Damian Klonowski, Maciej Umecki (85' Paweł Jankowski), Patryk Rożnowski, Łukasz Skowronek, Kamil Roszak (46' Marek Szykanowski), Marcin Bulcewicz i Mateusz Zachariasz.

Nieobecni: Andrzej Nowakowski (wyjazd z drużyną dziewcząt na ćwierćfinały MP w piłce ręcznej), Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz i Wojciech Rożnowski (wszyscy pauza za nadmiar kartek), Filip Matysiak i Andrzej Drabiec (obaj kontuzjowani).