WYGRANA SENIORÓW, PORAŻKI JUNIORÓW I MŁODZIKÓW

Seniorzy naszego Klubu przełamali serię trzech porażek i pewnie pokonali w niedzielnym meczu drużynę Asa Pieski 3 - 1. Bramki dla naszej drużyny strzelili Kamil Roszak  (3' asysta Ł. Skowronek), Damian Klonowski (73' as. A. Kuśmierek) i Patryk Rożnowski (83' as. M. Bulcewicz).

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Krystian Owczarz, Andrzej Nowakowski, Kacper Dąbrowski, Szymon Prędki, Maciej Chmielewski, Wojciech Rożnowski, Łukasz Skowronek (60' Andrzej Kuśmierek), Patryk Rożnowski, Kamil Roszak (65' Damian Klonowski) i Marcin Bulcewicz (87' Paweł Jankowski).

Juniorzy młodsi zmierzyli się w niedzielne przedpołudnie z drużyną Warty Gorzów. Mecz zakończył się wygraną gości 3 - 1 a jedyną bramkę dla Zorzy strzelił Jakub Chmielewski.

Skład juniorów: Dawid Gzowski - Maciej Babiarz, Ernest Bernacki, Jakub Chmielewski, Dawid Król, Jakub Krynicki, Michał Lasek, Bartosz Oczyński, Jakub Śliwiński, Adrian Staroszczyk i Patryk Zięba.

Drużyna młodzika swój mecz rozegrała z drużyną PAP Bosko Sulęcin. Mecz zakończył się zwycięstwem sulęcinian 4 - 0.

Kadra meczowa młodzików: Marek Ratajczak - Patryk Dylewski, Wiktor Kołodziński, Arkadiusz Kuśmierek, Bartosz Parzyszek, Kacper Peters, Kacper Gumienny, Daniel Zator, Kacper Możdżonek oraz Jakub Oczyński, Bartosz Bilot, Jakub Maj, Klaudiusz Hańbicki, Julian Murmyło, Malwina Wiewiórska, Cyprian Krasucki i Wojciech Jędrzejewski.