UDANY WEEKEND ZORZY !!!

W niedzielę, 8 maja, na boisku przy ul. Radowskiej w Kowalowie odbyły się dwa mecze o ligowe punkty.

Punktualnie o godz. 13.00 swój pierwszy mecz na wiosnę rozegrała drużyna juniora młodszego. Podopieczni trenera Andrzeja Nowakowskiego rozgromili drużynę Znicza Trzemeszno Lubuskie aż 7 - 0. Szczegóły wkrótce.

Natomiast o godz. 16.00 podopieczni duetu trenerskiego Chciuk - Nowakowski zmierzyli się w ramach XIX kolejki "A" Klasy z beniaminkiem ligi - Smogórzanką Smogóry. Mecz zakończył się pewną wygraną naszego zespołu 3 - 0.

Bramki strzelili: Maciej Chmielewski w 42. min. po dośrodkowaniu Czesława Biesiady, Kamil Roszak w 50. min. po podaniu Andrzeja Drabca. Trzecia bramka padła po samobójczym trafieniu obrońcy gości po podaniu Wojciecha Rożnowskiego.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie:

Bartosz Filipczak - Czesław Biesiada, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Artur Arent, Maciej Chmielewski (60' Damian Klonowski), Andrzej Drabiec (65' Maciej Umecki), Filip Matysiak (73' Kamil Tarabasz), Krystian Owczarz (46' Kamil Roszak), Wojciech Rożnowski i Mateusz Zachariasz. Na ławce rezerwowych pozostał Paweł Jankowski.

GRATULUJEMY !!!