PORAŻKA W DERBACH Z ZIELONYMI.

W derbowym meczu piłkarze Zorzy Kowalów przegrali na własnym boisku z Zielonymi Lubiechnia Wielka aż 1 - 4. Honorową bramkę strzelił w 44. min z rzutu karnego Tomasz Pawluczenie. W przekroju całego spotkania to drużyna z Lubiechni była lepszym zespołem ale gdyby nasi piłkarze mieli troszkę więcej szczęścia w sytuacjach podbramkowych to wynik mógłby być całkiem inny (dwa słupki, poprzeczka i przestrzelone dwie sytuacje "sam na sam"). Liczy się jednak to co wpadło do bramki i dlatego to goście cieszyli się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku sędziego.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Bartosz Filipczak - Maciej Chmielewski, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Czesław Biesiada, Kamil Tarabasz (88' Paweł Jankowski), Andrzej Drabiec, Wojciech Rożowski, Marcin Bulcewicz, Krystian Owczarz i Damian Klonowski.

Kolejny mecz już w środę (25 maja) o godz. 17.00, kiedy to w meczu wyjazdowym zmierzymy się z drużyną Asa Pieski.