KOLEJNE ZWYCIĘSTWO, ZNICZ ROZGROMIONY!!!

Pewne zwycięstwo odnieśli dziś piłkarze Zorzy Kowalów. W meczu XVI kolejki "A" klasy pokonali na wyjeździe wyżej notowaną drużynę Znicza Trzemeszno Lubuskie 4 - 0 (1 - 0).

Bramki dla podopiecznych duetu trenerskiego Chciuk - Nowakowski zdobyli: Mateusz Zachariasz - 2 (asysty Marcin Bulcewicz i Kamil Roszak), Wojciech Rożnowski (z rzutu wolnego podyktowanego za faul na Czesiu Biesiadzie) i Andrzej Drabiec (asysta Krystian Owczarz).

Zorza w tym meczu wystąpiła w następującym składzie:

Bartosz Filipczak - Czesław Biesiada, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Nowakowski, Artur Arent, Maciej Chmielewski (60' Kamil Roszak), Filip Matysiak (70' Marcin Bulcewicz), Wojciech Rożnowski, Andrzej Drabiec, Krystian Owczarz (60' Damian Klonowski) i Mateusz Zachariasz (85' Paweł Jankowski). Na ławce rezerwowych pozostał Kamil Tarabasz.

DRUŻYNIE I TRENEROM GRATULUJEMY KOLEJNEGO ZWYCIĘSTWA!!!!