REMIS SENIORÓW, WYGRANA MŁODZIKÓW I PORAŻKA JUNIORÓW

Kolejne ligowe mecze rozegrały w mijającym weekendzie nasze drużyny. Ze zwycięstwa cieszyła się tylko drużyna młodzików, seniorzy zremisowali swój mecz a juniorzy doznali kolejnej porażki.

Jako pierwsi swoje spotkanie rozegrali juniorzy młodsi, którzy zmierzyli się na wyjeździe ze Spartakiem Deszczno. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5 - 2. Bramki strzelili Maciej Babiarz i Patryk Rożnowski.

Juniorzy wystąpili w następującym składzie: Jakub Chmielewski - Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Dawid Król, Bartosz Oczyński, Filip Matysiak, Jakub Krynicki (75' Michał Lasek), Maciej Babiarz, Adam Tyliszczak (58' Jakub Śliwiński) Patryk Rożnowski i Karolina Lach. Na ławce rezerwowych pozostał Dawid Gzowski..

Również w sobotę i również na wyjeździe swój mecz rozegrali młodziki. Na boisku w Lubniewicach spotkali się z drużyną PAP Bosko Sulęcin. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem naszych młodych piłkarzy 4 - 0 a strzelcem wszystkich bramek jest Bartosz Bilot.

Młodziki wystąpili w składzie: Marek Ratajczak -Bartosz Bilot, Patryk Dylewski, Kacper Gumienny, Klaudiusz Hańbicki, Wiktor Kołodziński, Jakub Oczyński, Kacper Peters i Daniel Zator. Ponadto zagrali: Cyprian Krasucki i Arkadiusz Kuśmierek.

Na koniec weekendu swój mecz rozegrali seniorzy, którzy podejmowali na własnym boisku drużynę KS Glisno. Mimo zdecydowanej przewagi naszego zespołu mecz zakończył się wynikiem remisowym 1 - 1. Bramkę strzelił Wojciech Rożnowski.

Zorza wystąpiła w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Kamiński, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz (69' Szymon Prędki), Andrzej Drabiec, Maciej Chmielewski (46' Kamil Gajda), Wojciech Rożnowski, Damian Klonowski, Kamil Roszak (60' Łukasz Niedźwiecki) i Czesław Biesiada. W rezerwie pozostał Paweł Jankowski.