PRZEŁAMANIE W MECZU Z JUWENIĄ.

Zwycięstwem 3 - 2 zakończył się dzisiejszy mecz rozegrany w Boczowie z miejscową Juwenią. Tym samym nasi zawodnicy przełamali serię 6 meczy bez zwycięstwa. Bramki dla Zorzy w tym spotkaniu strzelili Patryk Rożnowski - 2 (w 74' i 85 min.) oraz Damian Klonowski (w 7 min.).

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie; Krzysztof Białas - Czesław Biesiada (70' Patryk Rożnowski), Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz (65' Szymon Prędki), Kamil Roszak (77' Maciej Umecki), Wojciech Rożnowski, Andrzej Drabiec, Filip Matysiak, Maciej Chmielewski (60' Łukasz Kamiński) i Damian Klonowski (85' Paweł Jankowski).

GRATULUJEMY !!!

W nadchodzący weekend seniorzy zmierzą się z drużyną GKP Pszczew. Początek meczu w niedzielę (6 listopada) o godz. 14.00

WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY NA TEN CIEKAWIE ZAPOWIADAJĄCY SIĘ POJEDYNEK !!!