KOLEJNY WEEKEND BEZ ZWYCIĘSTWA

Kolejny nieudany weekend w wykonaniu naszych drużyn. Seniorzy i juniorzy szukali okazji do rehabilitacji za ostatnie nieudane mecze.

Drużyna seniorów udała się w sobotę do Lubniewic, gdzie zmierzyła się z miejscową Lubniewiczanką. Początek meczu udany w naszym wykonaniu, po 8 minutach prowadziliśmy po bramce Kamila Gajdy. Później bramki strzelali już tylko gospodarze, którzy ostatecznie wygrali 2 - 1.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Niedźwiecki, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Czesław Biesiada, Kamil Roszak, Maciej Chmielewski, Damian Klonowski, Wojciech Rożnowski, Patryk Rożnowski (46' Maciej Umecki) i Kamil Gajda (87' Mateusz Klonowski).

Juniorzy młodsi podejmowali na boisku przy ul. Radowskiej w Kowalowie drużynę Warty Gorzów. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gości, którzy wygrali 5 - 0.

Skład juniorów: Dawid Gzowski - Maciej Babiarz, Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Dawid Król (54' Szymon Sypniewski), Jakub Krynicki, Karolina Lach, Filip Matysiak, Bartosz Oczyński, Adam Tyliszczak (41' Jakub śliwiński) i Szymon Żukrowski. W rezerwie pozostał Patryk Zięba.