PORAŻKA Z ZIELONYMI W XV KOLEJCE.

Porażką naszej drużyny zakończył się sobotni mecz w ramach XV kolejki Kl. "A". W Rzepinie na boisku przy ul. Lipowej zmierzyliśmy się z drużyną Zielonych Lubiechnia Wielka. Po dobrym meczu w wykonaniu obu zespołów (w pierwszej połowie przeważała Zorza, w drugiej Zieloni) wygrali Zieloni 3 - 1.

Honorową bramkę dla Zorzy strzelił Wojciech Rożnowski w 15 min. z rzutu karnego.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Kamiński (Łukasz Niedźwiecki), Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz (Kacper Dąbrowski), Wojciech Rożnowski, Patryk Rożnowski, Filip Matysiak (Maciej Umecki), Łukasz Skowronek, Kamil Roszak (Marcin Bulcewicz) i Maciej Chmielewski. Na ławce rezerwowych pozostał Paweł Jankowski.