TRZY MECZE - TRZY PORAŻKI.

Kolejne mecze i kolejne porażki naszych drużyn.

Jako pierwsi na boisko wybiegła drużyna młodzika, która w sobotę w Kostrzynie nad Odrą zmierzyła się z drużyną Lecha Poznań Football Academy Dariusza Dudki. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 5 - 0.

Nasz zespół wystąpił w tym meczu w następującym składzie: Marek Ratajczak - Bartosz Bilot, Patryk Dylewski, Kacper Gumienny, Klaudiusz Hańbicki, Wojciech Jędrzejewski, Julian Murmyło, Hubert Niewiński, Jakub Oczyński, Kacper Peters i Daniel Zator. Ponadto zagrali: Wiktor Kołodziński, Marcel Czaja, Kordian Dąbrowski, Cyprian Krasucki, Jakub Maj, Kacper Możdżonek i i Bartosz Parzyszek.

W niedzielę o godz. 11.00 na boisku przy ul. Radowskiej w Kowalowie swój mecz rozegrali juniorzy młodsi. Ich przeciwnikiem była drużyna Warta Słońsk. Mecz zakończył się zwycięstwem Warty 3 - 1 a honorową bramkę strzelił Filip Matysiak.

Skład Zorzy: Jakub Chmielewski - Maciej Babiarz, Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Dawid Król, Jakub Krynicki, Karolina Lach, Filip Matysiak, Bartosz Oczyński, Hubert Śliwiński i Szymon Sypniewski. Na ławce rezerwowych pozostali: Dawid Gzowski i Michał Lasek.

Tuż po zakończeniu meczu juniorów na boisko wybiegli seniorzy naszego klubu. Ich przeciwnikiem była drużyna Leśnika Lemierzyce. Mecz zakończył się wygraną gości 3 - 1. Bramkę dla Zorzy strzelił w 37. min. Tomasz Pawluczenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Czesława Biesiady.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Niedźwiecki (55' Szymon Prędki), Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz, Łukasz Kamiński (60' Maciej Umecki), Wojciech Rożnowski, Maciej Chmielewski, Andrzej Drabiec, Damian Klonowski (80' Paweł Romanowski) i Czesław Biesiada.

KOLEJNA OKAZJA NA POPRAWĘ ZDOBYCZY PUNKTOWEJ JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND.