ZNAMY ŚLEPY TERMINARZ NA NOWY SEZON.

OZPN w Gorzowie Wlkp. udostępnił na swojej stronie terminarze na nowy sezon, który rozpoczniemy meczem ze u siebie ze Smogórzanką Smogóry. Mecz rozegrany zostanie 20 lub 21 sierpnia.

Skład naszej grupy uległ nieznacznym zmianom. Do naszej grupy dołączyły dobrze nam znane drużyny Kosmosu '78 Rudnica, Lubniewiczanki Lubniewice (obie przeniesione z gr. I) oraz GKP Pszczew (spadkowicz z Kl. O.), w zamian za Toromę Torzym, która awansowała do kl. Okręgowej i FC Kursko i Favor Bobowicko, które spadły do Kl. B. W naszej grupie w nadchodzącym sezonie nie będzie żadnego beniaminka.

Skład grupy wygląda następująco: As Pieski, Chrobry Drzeńsko, GKP Pszczew, Juwenia Boczów, Kosmos '78 Rudnica, Leśnik Lemierzyce, Lubniewiczanka Lubniewce, Pogoń Krzeszyce, SKP Słubice, Smogórzanka Smogóry, Spójnia II Ośno Lubuskie, Zieloni Lubiechnia Wielka, Znicz Trzemeszno Lubuskie i KS Zorza Kowalów.

Ślepy terminarz dostępny jest TUTAJ