SPARINGI ZORZY KOWALÓW - aktualizacja.

W niedzielne popołudnie rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny przed rozpoczęciem nowego sezonu. W Słubicach zmierzyliśmy się z miejscowym SKP. Mecz zakończył się wygraną Zorzy 3 - 2.

23.07.2016 r.

SKP Słubice - KS Zorza Kowalów   8 - 4.

Bramki: Mateusz Zachariasz - 2 oraz Tarasiewicz i Zieniewicz (gościnnie)

31.07.2016 r.

Zieloni Lubiechnia Wielka - KS Zorza Kowalów   8 - 0.

Skłąd: Marcin Jania, Łukasz Kamiński, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Drabiec, Krystian Owczarz, Czesław Biesiada, Wojciewch Rożnowski, Maciej Chmielewski, zawodnik testowany, Maciej Umecki, Patryk Rożnowski oraz Paweł Jankowski.

04.08.2016 r.

Juwenia Boczów - KS Zorza Kowalów   1 - 1.

Bramka: Wojciech Rożnowski.

Skład: Grzegorz Tomczak, Łukasz Kamiński, Jakub Wasilkiewicz, Andrzej Nowakowski, Kacper Dąbrowski, Wojciech Rożnowski, Kamil Roszak, Maciej Chmielewski, Czesław Biesiada, Patryk Rożnowski, Damian Klonowski, Tomasz Pawluczenie.

07.08.2016 r.

SKP Słubice - KS Zorza Kowalów   2 - 3

Bramki: Czesław Biesiada - 2, Szymon Prędki.

Skład: Grzegorz Tomczak - Łukasz Kamiński, Andrzej Nowakowski, Łukasz Niedźwiecki, Krystian Owczarz, Maciej Chmielewski, Kamil Roszak, Tomasz Pawluczenie, Czesław Biesiada, Damian Klonowski i Maciej Umecki. W drugiej połowie zagrali również: Andrzej Drabiec, Patryk Rożnowski, Szymon Prędki i Kacper Dąbrowski.