WEEKENDOWE SPARINGI ZORZY.

Kolejne mecze sparingowe rozegrali w miniony weekend podopieczni trenera Wojciecha Chciuka. W sobotę przeciwnikiem Zorzy była drużyna SKP Słubice a w niedzielę Zieloni Lubiechnia Wielka. Oba mecze zakończyły się porażkami Zorzy, oba w stosunku 2 - 5.

SKP SŁUBICE - KS ZORZA KOWALÓW   5 - 2.

Bramki: Waldemar Kwaśniewski i Jakub Krynicki.

Skład: Bartosz Filipczak, Artur Arent, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Łukasz Niedźwiecki, Kamil Roszak, Maciej Chmielewski, Wojciech Rożnowski, Kamil Tarabasz, Krzysztof Gajda, Waldemar Kwaśniewski. Ponadto zagrali: Kamil Gajda, Maciej Umecki, Jakub Krynicki i Marcin Bulcewicz.

ZIELONI LUBIECHNIA WIELKA - KS ZORZA KOWALÓW   5 - 2.

Bramki: Wojciech Rożnowski - 2.

Skład: Bartosz Filipczak, Czesław Biesiada, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Dawid Praisner, Kamil Tarabasz, Wojciech Rożnowski, Krzysztof Gajda, Kamil Roszak, Krystian Owczarz i Maciej Chmielewski. Ponadto zagrał jeszcze Jakub Krynicki.