OBCHODY 70-LECIA KS ZORZY KOWALÓW

Na początku lutego odbyło się kolejne zebranie Zarządu Klubu Sportowego Zorza Kowalów w sprawie obchodów 70-lecia naszego klubu. Znamy już dokładną datę, kiedy odbędzie się jubileusz. W obecnej chwili gromadzone są wszelkie archiwalne materiały dotyczące historii naszego Klubu, przeprowadzane są wywiady z byłymi działaczami, trenerami i zawodnikami, które zostaną opublikowane w specjalnej publikacji.

Główna impreza odbędzie się w pierwszy weekend czerwca  - 03 - 05.06.2016 r.

W dalszym ciągu zwracamy się do wszystkich sympatyków Zorzy Kowalów - byłych działaczy, piłkarzy i kibiców z ogromną prośbą o włączenie się w przygotowania obchodów Jubileuszu 70-lecia istnienia Zorzy Kowalów.

Jeżeli ktoś posiada jakieś informacje o Klubie, byłych zawodnikach to prosimy o dostarczenie tych informacji do siedziby Klubu bądź przesłanie ich w miarę możliwości poprzez e-mail. Chodzi nam przede wszystkim o zdjęcia, wycinki z gazet, proporczyki czy koszulki klubowe, które być może macie w swoich archiwach. Liczymy na waszą pomoc a my dołożymy wszelkich starań, by ten Jubileusz wypadł bardzo okazale.

Adres e-mail: piotr_kub@op.pl

Adres siedziby Klubu: Piekarnia MIKA, Andrzej Udziela, Kowalów, ul. Radowska 27

Osoby do kontaktu:

1. Andrzej Udziela - tel. 601 847 000
  2. Andrzej Adamski - tel. 660 357 036
  3. Tomasz Gruszka - tel. 605 307 262

Za wszelką pomoc w organizacji obchodów jubileuszu Zorzy Kowalów serdecznie dziękujemy.

z piłkarskim pozdrowieniem

Zarząd Klubu Sportowego Zorza Kowalów