V MIEJSCE NA TURNIEJU HALOWYM W OSNIE LUBUSKIM.

Jak co roku podopieczni duetu trenerów Nowakowski-Chciuk wzięli udział w Turnieju Halowym o Puchar Burmistrza Ośna Lubuskiego. Cały turniej wygrała drużyna Zielonych Lubiechnia Wielka, która pokonała w finale drużynę Złotych Piasków Dzierżów.

W turnieju udział wzięło osiem zespołów podzielonych na dwie grupy.

Grupa A: Zieloni Lubiechnia Wielka, Smogórzanka Smogóry, Juwenia Boczów i Orkan Długoszyn.

Grupa B: Spójnia II Ośno Lubuskie, KS Zorza Kowalów, Chrobry Drzeńsko i Złote Piaski Dzierżów

Wyniki meczów grupowych Zorzy

Zorza - Spójnia II   1` - 5. Bramka: W. Rożnowski.

Zorza - Złote Piaski   3 - 1. Bramki: W. Rożnowski, M. Chmielewski i K. Roszak.

Zorza - Chrobry   1 - 1. Bramka: F. Matysiak.

Nasi zawodnicy zajęli 3 miejsce w grupie i w spotkaniu o V miejsce zmierzyli się z Orkanem Długoszyn

Zorza - Orkan   1 - 1, k. 3 - 2. Bramka: K. Dąbrowski. Karne: P. Jankowski, K. Roszak i K. Dąbrowski.

Zorza wystąpiła w tym turnieju w następującym składzie: K. Białas, A. Nowakowski, W. Rożnowski, K. Roszak, F. Matysiak, M. Chmielewski, k. Dąbrowski i P. Jankowski.