SPARING: SKP SŁUBICE - ZORZA 5 - 2

Pierwszy sparing rozegrali w niedzielę piłkarze Zorzy Kowalów przed rundą wiosenną. W Słubicach zmierzyli się z miejscową drużyną SKP. Mecz zakończył się zwycięstwem słubiczan 5 - 2. Bramki dla Zorzy strzelili: Jakub Krynicki i Patryk Rożnowski. Przy obu bramkach asystował Wojciech Rożnowski.

Zorza wystąpiła w tym spotkaniu w następującym składzie: Zawodnik testowany - Bartosz Oczyński, Andrzej Nowakowski, Łukasz Kamiński, Krystian Owczarz (46' Jakub Krynicki), Szymon Prędki, Filip Matysiak, Wojciech Rożnowski, Łukasz Skowronek, Patryk Rożnowski i Maciej Chmielewski.

Następny sparing już 26 lutego o godz. 15.00. Rywalem naszego zespołu będzie zespół Polonii Słubice. Mecz odbędzie się w Słubicach.