ŚREDNIO UDANY WEEKEND ZORZY.

Średnio udany piłkarski weekend w wykonaniu drużyn KS Zorzy Kowalów. Ze zwycięstwa cieszyła się tylko drużyna młodzika, która pewnie wygrała w Lubniewicach z Lubniewiczanką. Seniorzy i juniorzy młodsi zremisowali swoje mecze tracąc bramki w ostatnich minutach meczu.

Seniorzy udali się do Międzyrzecza, gdzie swoje mecze rozgrywa Favor Bobowicko. Do ostatniej minuty meczu prowadziliśmy 1 - 0 po bramce Tomasza Pawluczenie ale ambitni gospodarze wyrównali i cieszyli się z I punktu w sezonie.

Skład: Bartosz Filipczak - Czesław Biesiada, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Nowakowski, Mateusz Ostrowski, Maciej Chmielewski, Marcin Bulcewicz, Kamil Roszak, Krystian Owczarz, Damian Klonowski i Mateusz Zachariasz (82' Paweł Jankowski).

Juniorzy młodsi w meczu ze Zniczem Trzemeszno również prowadzili 1 - 0 po trafieniu Filipa Matysiaka ale w 90' min. niepotrzebny faul w polu karnym i tracimy bramkę i niestety remisujemy.

Skład juniorów: Jakub Krynicki - Sebastian Baturewicz, Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Kacper Jaśkiewicz, Filip Matysiak, Łukasz Niedźwiecki, Bartosz Oczynski, Dawid Praisner, Łukasz Świstun i Kamil Tarabasz. W rezerwie pozostał Nikolas Bakan.

Kolejne zwycięstwo zanotowała drużyna młodzika, która pewnie pokonała na wyjeździe Lubniewiczankę Lubniewice 6 - 3. Bramki strzelili: Kacper Fedyszyn - 2, Bartosz Bilot, Michał Lasek, Jakub Oczyński i Marek Ratajczak.

Skład młodzików: Jakub Chmielewski - bartosz Bilot, Kordian Dąbrowski, Kacper Fedyszyn, Michał Lasek, Filip Orzełek, Paweł Praisner, Marek Ratajczak i Hubert Śliwiński. Rezerwowi: Marcel Czaja, Kacper Gumienny, Kacper Peters i Daniel Zator.