PIŁKARSKIE GRANIE MŁODZIEŻY.

Swoje rozgrywki ligowe rozpoczęły grupy młodzieżowe naszego Klubu. Drużyny prowadzone przez trenera Andrzeja Nowakowskiego maja już za sobą pierwsze mecze w swoich ligach. Juniorzy młodsi na inaugurację przegrali z Piastem Karnin, natomiast drużyna młodzika zwyciężyła ze Spartakiem Deszczno i zremisowała z Odrą Górzyca. Poniżej szczegóły spotkań.

JUNIORZY MŁODSI

ZORZA KOWALÓW - PIAST KARNIN   2 - 4

Bramki: Filip Matysiak i Kamil Tarabasz.

Skład: Filip Cały - Sebastian Baturewicz, Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Filip Matysiak, Łukasz Niedźwiecki, Bartosz Oczyński, Dawid Praisner, Adrian Staroszczyk (60' Jakub Krynicki), Kamil Tarabasz, Jakub Wasilkiewicz.

MŁODZIKI

SPARTAK DESZCZNO - ZORZA KOWALÓW   3 - 13

Bramki: Bartosz Bilot - 5, Kacper Fedyszyn - 4, Michał Lasek - 2, Marek Ratajczak i Kacper Gumienny.

Skład: Jakub Chmielewski - Bartosz Bilot, Kordian Dąbrowski, Kacper Fedyszyn, Kacper Gumienny, Filip Orzełek, Paweł Praisner, Marek Ratajczak, Michał Lasek, Jakub Oczyński, Hubert Śliwiński.

Rezerwa: Kacper Peters, Daniel Zator, Marcel Czaja, Klaudiusz Hańbicki, Dariusz Nowicki.

ZORZA KOWALÓW - ODRA GÓRZYCA   2 - 2

Bramki: Kacper Fedyszyn i Filip Oszełek.

Skład: Jakub Chmielewski - Kordian Dąbrowski, Kacper Fedyszyn, Kacper Gumienny, Michał Lasek, Jakub Oczyński, Filip Orzełek, Paweł Praisner, Marek Ratajczak, Daniel Zator, Kacper Peters.