PORAŻKI NASZYCH DRUŻYN.

W minionym weekendzie żadnej z naszych drużyn nie udało się zwyciężyć. Z trzech punktów cieszyły się drużyny SKP Słubice, Błękitnych Dobiegniew i Odry Górzyca.

W derbach Powiatu Słubickiego seniorzy naszego Klubu zmierzyli się z drużyna SKP Słubice. Po ciekawym meczu zwyciężył zespół ze Słubice 2 - 1 a honorową bramkę dla Zorzy strzelił Czesław Biesiada.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Kamiński, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie (65' Paweł Jankowski), Krystian Owczarz, Czesław Biesiada, Maciej Chmielewski, Wojciech Rożnowski, Patryk Rożnowski (46' Maciej Umecki), Kamil Tarabasz (55' Szymon Prędki) i Damian Klonowski.

Juniorzy młodsi zmierzyli się u siebie z Błękitnymi Dobiegniew. Mecz zakończył się wynikiem 2 - 1 dla gości a honorową bramkę dla Zorzy strzelił Jakub Krynicki.

Skład juniorów: Jakub Chmielewski - Kacper Dąbrowski, Ernest Bernacki, Bartosz Oczyński, Dawid Król, Filip Matysiak, Łukasz Świstun (79' Szymon Żukrowski), Jakub Krynicki, Patryk Rożnowski, Jakub Śliwiński (25' Patryk Zięba) i Maciej Babiarz (55' Michał Lasek). Na ławce rezerwowych pozostali: Dawid Gzowski, Szymon Sypniewski i Hubert Śliwiński.

Drużyna młodzika swój mecz rozegrała w Górzycy z miejscową Odrą. Mecz zakończył się wysoką porażką naszych piłkarzy, którzy ulegli gospodarzom aż 8 - 0.

Skład młodzików: Marek Ratajczak - Bartosz Bilot, Patryk Dylewski, Kacper Gumienny, Klaudiusz Hańbicki, Wiktor Kołodziński, Arkadiusz Kuśmierek, Jakub Oczyński i Daniel Zator. Ponadto zagrali: Marcel Czaja, Kordian Dąbrowski, Cyprian Krasucki, Jakub Maj, Hubert Niewiński i Bartosz Parzyszek.

WSZYSCY W KLUBIE WIERZĄ, ŻE KOLEJNE MECZE BĘDĄ JUŻ TYLKO LEPSZE W WYKONANIU NASZYCH DRUŻYN I PRZYNIOSĄ NAM WSZYSTKIM WIELE RADOŚCI !!! POWODZENIA !!!