NIEUDANY WEEKEND W WYKONANIU DRUŻYN ZORZY

Nieudany weekend w wykonaniu drużyn reprezentujących barwy Naszego Klubu. Chyba najbardziej zadowoleni mogą się czuć juniorzy młodsi. Podopieczni trenera Andrzeja Nowakowskiego zremisowali ze Stilonem Gorzów 2 - 2.

Porażek doznali seniorzy i młodziki.

Seniorzy swój mecz rozegrali w Pieskach z miejscowym ASEM. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2 - 0. Podopieczni duetu trenerskiego Chciuk-Nowakowski wystąpili w tym meczu w następującym składzie: Krzysztof Białas - Łukasz Niedźwiecki, Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Krystian Owczarz (89' Paweł Jankowski), Czesław Biesiada, Maciej Chmielewski, Wojciech Roznowski, Patryk Rożnowski (46' Szymon Prędki), Kamil Tarabasz i Damian Klonowski.

Drużyna juniora zremisowała z drużyną Stilonu II Gorzów Wlkp. Bramki strzelili: Łukasz Świstun i Ernest Bernacki. Zespół wystąpił w tym meczu w składzie: Jakub Chmielewski - Maciej Babiarz (70' Michał Lasek), Ernest Bernacki, Kacper Dąbrowski, Dawid Król, Jakub Krynicki (79' Dawid Gzowski), Filip Matysiak, Bartosz Oczyński, Patryk Rożnowski (40' Szymon Sypniewski), Jakub Śliwiński (55' Patryk Zięba) i Łukasz Świstun.

Drużna młodzika w sobotę zmierzyła się z drużyną PAP BOSKO SULĘCIN. Mecz zakończył się zwycięstwem sulęcinian, którzy pokonali podopiecznych trenera Nowakowskiego 3 - 0. Wyjściowy skład Zorzy w tym meczu: Kacper Peters - Bartosz Bilot, Kordian Dąbrowski, Kacper Gumienny, Wiktor Kołodziński, Arkadiusz Kuśmierek, Kacper Możdżonek, Julian Murmyło, Jakub Oczyński, Marek Ratajczak i Daniel Zator. Ponadto zagrali również: Marcel Czaja, Patryk Dylewski, Klaudiusz Hańbicki, Cyprian Krasucki, Jakub Maj, Hubert Niewiński i Bartosz Parzyszek.

Nasze orliki rozegrały swój turniej w Słubicach. Wyniki podamy wkrótce.