Zorza Kowalów Gospodarze

Yanus

Utworzono:

26.05.2015

Jak już widać po w/w składzie zespół Juweni w zasadzie już przed meczem był skazany na pożarcie. Z różnych powodów w ostatniej chwili nie dojechali M. LIPSKI i M. KUSZTAL, a wcześniej swoją absencję zgłosili SATANOWSKI, MICHALAK i ROCHA. Ale to już historia ... zagraliśmy tymi którzy mogli i chcieli.

Ogólnie zagraliśmy niezły mecz i gdyby nie głupie błędy w obronie w pierwszych 20 minutach oraz choć o kilka % lepsza skuteczność to z KOWALOWA wywieźlibyśmy co najmniej punkt. Już w 1' meczu błąd w kryciu naszej defensywy i zawodnik ZORZY znajduje się sam na sam z GUMĄ i mamy 1:0 dla gospodarzy. Potem było przyzwoicie i były sytuacje bramkowe ale jak to ostatnio bywa NIEWYKORZYSTANE. Gospodarze długo długo grali ospale ale jak już zagrali dobrą piłkę to kończyło się to bramką i tak tracimy bramki na 2:0 i 3:0. W końcówce I połowy mieliśmy znowu 3 wyśmienite okazje ale tylko jedną z nich wykorzystał niezawodny SZYMEK. Do przerwy 3:1.

A po przerwie wymuszone zmiany schodzi LESZCZU oraz juniorzy BOGDANOWICZ i BORKOWSKI w ich miejsce z powodu braków kadrowych na boisko wskakuje kolejnych dwóch bramkarzy. Jakie było zdziwienie gdy IDASZEWSKI w 53' meczu strzela bramkę dla JUWENI po ładnym dośrodkowaniu KOZINOGI 3:2.
Gramy ambitnie, nieustępliwie i stwarzamy kolejne sytuacje bramkowe ale niestety brakuje wykończenia. To co nie udało się żółto-czarnym, skrzętnie wykorzystali gospodarze dobijając Juwenie w końcówce spotkania po indywidualnej akcji zakończonej ładnym technicznym strzałem w okienko bramki strzeżonej przez GRABOWSKIEGO. 4:2 dla ZORZY.