ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW W ŚRODOWYM MECZU !!!

W środę rozegrana została kolejna kolejka w II Lidze Młodzików. Młodzi podopieczni trenera Andrzeja Nowakowskiego udali się do pogdorzowskiego Lubna na mecz z miejscowymi Błękitnymi. Po dwóch bramkach Bartosza Bilota i jednej Filipa Orzełka nasi piłkarze pokonali miejscowy zespół 3 - 0 i umocnili się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

Nasz zespół wystąpił w tym meczu w następującym składzie: Jakub Chmielewski - Bartosz Bilot, Kordian Dąbrowski, Kacper Gumienny, Michał Lasek, Jakub Oczyński, Filip Orzełek, Paweł Praisner i Marek Ratajczak. Rezerwa: Marcel Czaja, Kacper Fedyszyn, Klaudiusz Hańbicki, Kacper Peters, Dariusz Nowicki, Hubert Śliwiński i Daniel Zator.

GRATULUJEMY NASZYM MŁODYM PIŁKARZOM I ICH TRENEROWI DOBRYCH WYNIKÓW I ŻYCZYMY PODTRZYMANIA DOBREJ PASSY W NASTĘPNYCH SPOTKANIACH LIGOWYCH !!!