ZORZA - ZIELONI 1 - 3

ZORZA - ZIELONI   1 - 3

W niedzielę podopieczni duetu trenerskiego Chciuk - Nowakowski podejmowali w derbach Gminy Rzepin drużynę Zielonych Lubiechnia Wielka.

Mecz zakończył się zwycięstwem Zielonych 3 - 1 a honorową bramkę dla Zorzy strzelił w 40 min. spotkania Kamil Roszak pokonując bramkarza gości strzałem z rzutu wolnego. Wszystkie bramki dla Zielonych były autorstwem Dawida Zawiszy.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Marcin Jania - Łukasz Kamiński (46' Łukasz Niedźwiecki), Andrzej Nowakowski, Andrzej Drabiec, Krystian Owczarz (80' Szymon Prędki), Czesław Biesiada (72' Maciej Umecki), Kamil Roszak (55' Damian Klonowski), Maciej Chmielewski, Tomasz Pawluczenie, Wojciech Rożnowski i Patryk Rożnowski (46' Filip Matysiak). Na ławce rezerwowych pozostali: Kamil Tarabasz i Paweł Jankowski.