WYGRANA Z CHROBRYM DRZEŃSKO.

W ostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Zorzy Kowalów pokonali w Drzeńsku miejscowego Chrobrego 3 - 1.

Po pierwszej połowie prowadzili gospodarze ale w drugiej bramki strzelali już tylko nasi zawodnicy i zasłużenie zwyciężyli.

Bramki strzelili: Andrzej Nowakowski (w 51' minucie po podaniu W. Rożnowskiego), Patryk Rożnowski (w 74' po podaniu K. Owczarza) i Szymon Prędki (w 89' po podaniu D. Klonowskiego).

Skład Zorzy: Krzysztof Białas - Andrzej Nowakowski, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Drabiec, Krystian Owczarz (75' Szymon Prędki), Wojciech Rożnowski, Filip Matysiak, Czesław Biesiada, Maciej Umecki (60'Patryk Rożnowski), Maciej Chmielewski (55' Kamil Roszak) i Damian Klonowski (89' Paweł Jankowski).