WYGRANA JUNIORÓW, PORAŻKA SENIORÓW.

Z pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej cieszyła się w sobotę drużyna juniora młodszego prowadzona przez trenera Andrzeja Nowakowskiego. Nasi piłkarze pokonali w wyjazdowym meczu drużynę GKP Pszczew 1 - 0. Strzelczynią zwycięskiej bramki okazała się Karolina Lach.

Seniorzy naszego klubu doznali kolejnej porażki. Tym razem ulegli w Lemierzycach miejscowemu Leśnikowi 3 - 7. Bramki strzelili: Damian Klonowski - 2 i Patryk Rożnowski.

Skład juniorów młodszych: Jakub Krynicki - Maciej babiarz, Ernest Bernacki, Jakub Chmielewski (48' Patryk Zięba), Kacper Fedyszyn, Karolina Lach, Michał Lasek, Bartosz Oczyński, Jakub Śliwiński, Michał Zieliński i Szymon Żukrowski.

Skład seniorów: Łukasz Lato - Kacper Dąbrowski, Andrzej Nowakowski, Łukasz Kamiński, Krystian Owczarz, Maciej Chmielewski, Wojciech Rożnowski, Andrzej Kuśmierek, Patryk Rożnowski, Kamil Roszak (80' Paweł Jankowski) i Damian Klonowski.