WEKEND Z ZORZĄ!!!

Kolejny weekend i kolejne piłkarskie emocje czekają na kibiców piłki nożnej w Kowalowie.

Drużyna Wojciecha Chciuka swój mecz rozegra w niedzielne popołudnie. Na boisku przy ul. Radowskiej zmierzą się z Juwenią Boczów. Nasz najbliższy przeciwnik jest naszym bezpośrednim rywalem w walce o IV miejsce w ligowej tabeli i wygrana w tym meczu pozwoli na zwiększenie przewagi do 6 punktów. Jesienią górą była Juwenia, miejmy nadzieję że tym razem to Zorza będzie się cieszyć ze zwycięstwa. Początek spotkania o godz. 17.00.

Drugi mecz w rundzie wiosennej wznawiają Juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Andrzeja Nowakowskiego. Nasi juniorzy ponownie zagrają na wyjeździe. Tym razem udadzą się do Lubniewic na mecz z miejscową Lubniewiczanką. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godz. 13.30.

W ten weekend ponownie grają nasi Orlicy. Tym razem turniej zostanie rozegrany w Torzymiu w niedzielę o godz. 11.00.

ZAPRASZAMY NA WSZYSTKIE SPOTKANIA Z UDZIAŁEM NASZYCH DRUŻYN!!!