UDANY POCZĄTEK SEZONU

Udana inauguracja sezonu w wykonaniu naszego zespołu. Podopieczni trenera Wojciecha Chciuka pokonali na własnym boisku, po meczu walki, drużynę Leśnika Lemierzyce   2 - 1.

Bramki dla Zorzy w tym spotkaniu zdobyli Kamil Roszak (po podaniu K. Gajdy) w 45. min. spotkania i Marcin Bulcewicz (w 83. min. strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego W. Rożnowskiego).

Zorza w tym meczu wystąpiła w następującym składzie: Łukasz Kamiński - Łukasz Niedźwiecki (60. min. Mateusz Zachariasz), Andrzej Drabiec, Tomasz Pawluczenie, Maciej Chmielewski, Andrzej Nowakowski, Wojciech Rożnowski, Kamil Roszak (83. min. Marek Szykanowski), Krystian Owczarz (60. min. Marcin Bulcewicz), Krzysztof Gajda (89. min. Paweł Jankowski) i Damian Klonowski.