TYLKO REMIS Z SKP SŁUBICE.

Remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie Zorzy Kowalów z SKP Słubice. Mecz jak to na derby powiatu przystało przyniósł licznie zgromadzonej publiczności sporo sportowych emocji. Przez całe spotkanie przeważał nasz zespół ale zabrakło skuteczności i zimnej krwi pod bramką rywala. Goście również mieli swoje okazje głównie po kontrach a bramkę strzelili po strzale z rzutu wolnego w 85. min. meczu za sprawą byłego zawodnika Zorzy - Marcina Peterwasa. Bramkę wyrównującą dla Zorzy po doskonałym dośrodkowaniu Tomasza Pawluczenie strzelił Marcin Bulcewicz w 88. minucie spotkania.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie:

Bartosz Filipczak - Czesław Biesiada, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Drabiec, Artur Arent, Wojciech Rożnowski, Marcin Bulcewicz, Krystian Owczarz (70' Maciej CHmielewski), Kamil Roszak (75' Wojciech Oszal), Krzysztof Gajda i Waldemar Kwaśniewski.

Na ławce rezerwowych pozostali: Łukasz Niedźwiecki i Paweł Jankowski.

Zdjęcia z meczu ukażą się na stronie w dniu jutrzejszym.

Powiązana galeria: