Remis w sparingu z juniorami Polonii Słubice

Kolejny mecz kontrolny rozegrali dziś podopieczni trenera Wojciecha Chciuka. W Słubicach zmierzyli się z juniorami miejscowej Polonii. Mecz zakończył się wynikiem remisowym 4 - 4 a w meczu tym debiutowali kolejni młodzi wychowankowie prowadzeni przez trenera A. Nowakowskiego oraz zawodnicy, którzy wznawiają treningi w naszym Klubie. W drugiej połowie meczu przy stanie 4 - 1 dla Zorzy kontuzji doznali: B. Filipczak i A. Drabiec, którzy musieli opuścić boisko. Na szczęście kontuzję okazały się nie groźne.

POLONIA SŁUBICE - KS ZORZA KOWALÓW

4 - 4   (1 - 3)

Bramki zdobyli: Czesław Biesiada - 2, Krystian Owczarz i Tomasz Pawluczenie.

Skład Zorzy: Bartosz Filipczak - Tomasz Maier, Łukasz Niedźwiecki, Andrzej Drabiec, Wojciech Oszal, Kamil Tarabasz, Maciej Chmielewski, Paweł Romanowski, Czesław Biesiada, Krystian Owczarz i Tomasz Pawluczenie. Ponadto zagrali Wojciech Rożnowski i Łukasz Łopata.