REMIS W SPARINGU Z CHROBRYM

Remisem zakończył się wczorajszy mecz sparingowy z lokalnym rywalem - CHROBRYM DRZEŃSKO.

Do przerwy goście prowadzili 3 - 0 ale ambitny pościg naszej młodej drużyny (wzmocnionej kilkoma bardziej doświadczonymi kolegami) w drugiej połowie spotkania został nagrodzony i mecz ostatecznie zakończył się remisem 3 - 3.

Bramki dla Zorzy strzelili: Wojciech Rożnowski - 2 (z rzutu karnego i z rzutu wolnego) oraz Mateusz Zachariasz.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Bartosz Filipczak - Sebastian Baturewicz, Andrzej Nowakowski, Andrzej Drabiec, Krzysztof Białas, Kamil Roszak, Wojciech Rożnowski, Filip Matysiak, Kamil Tarabasz, Łukasz Świstun i Mateusz Zachariasz. Ponadto w meczu zagrał również Paweł Jankowski.