PRZEGRANA SENIORÓW, WYGRANA JUNIORÓW.

Po najsłabszym meczu w rundzie wiosennej podopieczni trenera Wojciecha Chciuka przegrali na własnym boisku, w derbach gminy Rzepin z Chrobrym Drzeńsko 1 - 2. Jedyną bramkę dla Zorzy strzelił Waldemar Kwaśniewski.

Zorza wystąpiła w tym spotkaniu w następującym składzie: Bartosz Filipczak - Artur Arent, Tomasz Pawluczenie, Wojciech Oszal, Czesław Biesiada, Wojciech Rożnowski, Kamil Roszak (60' Łukasz Kamiński), Łukasz Łopata (78' Sebastian Baturewicz), Krystian Owczarz, Marcin Bulcewicz i Waldemar Kwaśniewski. Na ławce rezerwowych pozostał Paweł Jankowski.

Natomiast kolejne zwycięstwo w Lidze juniorów odnieśli podopieczni trenera Andrzeja Nowakowskiego. Juniorzy młodsi naszego Klubu pokonali w sobotnie przedpołudnie zespół Leśnika Lemierzyce aż 7 -1.

Bramki strzelili: Sebastian Baturewicz - 2, Filip Matysiak - 2, Jakub Krynicki, Kacper Jaśkiewicz i Kamil Tarabasz.

Młodzi piłkarze wystąpili w następującym składzie: Mariusz Wiśniewski - Sebastian Baturewicz (63' Adrian Staroszczyk), Kacper Jaśkiewicz, Paweł Kędzierski (62' Ernest Bernacki), Jakub Krynicki, Filip Matysiak, Łukasz Niedźwiecki, Patryk Rożnowski, Łukasz Świstun (52' Kacper Dąbrowski), Kamil Tarabasz i Jakub Wasilkiewicz.