PORAŻKI SENIORÓW I JUNIORÓW.

Nieudany weekend w wykonaniu naszych zespołów. W sobotę juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Andrzeja Nowakowskiego przegrali u siebie z Juwenią Boczów   2 - 3. Bramki dla Zorzy strzelił Patryk Rożnowski - 2 (w 21' i 52' min.)

Natomiast w dzisiejszym spotkaniu o mistrzostwo Kl. "A" drużyna seniorów prowadzona przez trenera Wojciecha Chciuka przegrała w Kostrzynie nad Odrą z liderem rozgrywek - miejscową Celulozą aż 1 -5 i spadła na V miejsce w ligowej tabeli. Mecz idealnie rozpoczął się dla Zorzy, kiedy to bramkę strzelił Waldemar Kwaśniewski (w 2. min. spotkania). Później bramki strzelali tylko gospodarze i wysoko wygrali.

Skład juniorów: Mariusz Wiśniewski - Sebastian Baturewicz (40' Jakub Krynicki), Kacper Jaśkiewicz, Paweł Kędzierski, Filip Matysiak, Łukasz Niedźwiecki (40' Kacper Dąbrowski), Patryk Rożnowski, Adrian Staroszczyk, Łukasz Świstun, Kamil Tarabasz i Jakub Wasilkiewicz. Trener Andrzej Nowakowski.

Skład seniorów: Bartosz Filipczak - Artur Arent, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Drabiec, Czesław Biesiada, Wojciech Rożnowski, Wojciech Oszal (80' Łukasz Niedźwiecki), Maciej Chmielewski (75' Łukasz Kamiński), Krzysztof Gajda, Kamil Roszak (Paweł Romanowski) i Waldemar Kwaśniewski. Trener Wojciech Chciuk.