PORAŻKA SENIORÓW, WYGRANE JUNIORÓW I MŁODZIKÓW

Pechową porażką zakończył się sobotni mecz seniorów Zorzy Kowalów, którzy zmierzyli się z Zielonymi Lubiechnia Wielka. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Mateusz Zachariasz po doskonałym podaniu M. Bulcewicza. O wygranej gospodarzy zadecydował piękny strzał z dystansu w 75. min. meczu. Z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na przegraną, nie byliśmy drużyną gorszą a przy lepszej skuteczności mogliśmy te spotkanie wygrać.

Zwycięstwa odniosły nasze drużyny młodzieżowe prowadzone przez trenera Andrzeja Nowakowskiego.

W sobotę drużyna młodzika pokonała Lubniewiczankę Lubniewicę 2 - 1 po bramkach Kacpra Fedyszyna i Bartosza Bilota, natomiast w niedzielę juniorzy młodsi pokonali Spartaka Deszczno 5 - 3. Bramki strzelali: Kamil Fedyszyn, Filip Matysiak, Łukasz Świstun, Sebastian Baturewicz i Kamil Tarabasz.

Składy meczowe znajdują się w terminarzach poszczególnych zespołów.