PORAŻKA NA KONIEC SEZONU.

Porażką zakończył się ostatni mecz sezonu 2014-2015 dla podopiecznych trenera Wojciecha Chciuka. Nasi piłkarze w derbach Gminy Rzepin przegrali z Zielonymi Lubiechnia Wielka 1 - 0.

W pierwszej połowie przeważali gospodarze, którzy już w 2. min. meczu wyszli na prowadzenie. Mieli też kolejne okazje ale dobrze bronił Bartek Filipczak. Nasi odgryzali się groźnymi kontrami a najlepszą okazję na wyrównanie zmarnował Krzysiek Gajda. W drugiej połowie to nasi piłkarze przeważali (nawet grając w "10") a gospodarze kontrowali. Niestety mimo kilku sytuacji do zdobycia bramek ani jednej nie udało się wykorzystać i to Zieloni cieszyli się ze zwycięstwa.

Skład Zorzy: Bartosz Filipczak - Andrzej Drabiec, Tomasz Pawluczenie, Czesław Biesiada, Wojciech Rożnowski, Łukasz Łopata (46. min. Maciej Chmielewski) Krystian Owczarz, Marcin Bulcewicz, Kamil Roszak, Krzysztof Gajda i Waldemar Kwaśniewski.

Na ławce rezerwowych pozostał Paweł Jankowski.

Zdjęcia z meczu znajdują się w galerii.

Krótką relację i zdjęcia z meczu można przeczytać i zobaczyć w serwisie lubuskifutbol.pl