PIERWSZE ZWYCIĘSTWO JUNIORÓW!!!

Pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie odniosła wczoraj drużyna juniora młodszego prowadzona przez trenera Andrzeja Nowakowskiego. Nasi młodzi piłkarze pokonali na własnym boisku drużynę Warty Słońsk 5 - 3.

Bramki w tym meczu strzelili: Filip Matysiak - 2 (57' i 62' min,.), Sebastian Baturewicz (w 8. min.), Patryk Rożnowski (w 68. min.) i Łukasz Świstun (w 75. min.).

Skład Zorzy: Filip Cały - Sebastian Batureiwcz (46' Kamil Fedyszyn), Kacper Jaśkiewicz, Łukasz Niedźwiecki, Filip Matysiak, Ernest Bernacki (41' Jakub Wasilkiewicz), Kamil Tarabasz, Bartosz Oczyński (63' Adrian Staroszczyk), Dawid Praisner, Kacper Dąbrowski (41' Łukasz Świstun) i Patryk Rożnowski. W rezerwie pozostali: Jakub Śliwiński i Jakub Krynicki.