DRUGI SPARING ZA NAMI.

W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Wojciecha Chciuka rozegrali drugi mecz kontrolny w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Pogoni Krzeszyce. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2 - 0 a bramki strzelili: Tomasz Pawluczenie i Mateusz Zachariasz.

Zorza wystąpiła w tym meczu w następującym składzie: Bartosz Filipczak, Czesław Biesiada, Tomasz Pawluczenie, Andrzej Nowakowski, Artur Arent, Krzysztof Gajda, Wojciech Rożnowski, Waldemar Kwaśniewski, Maciej Chmielewski, Krystian Owczarz i Mateusz Zachariasz. Na zmiany weszli Paweł Jankowski i Andrzej Drabiec.

Kolejny sparing z Juwenią Boczów już 13 lutego. O miejscu i godzinie rozpoczęcia meczu poinformujemy wkrótce.